درباره ما

پیشرفت روزافزون تکنولوژی فرصت درنگ را از انسان ربوده است.حرکت همگام با این روند رو به رشد نیازمند مطالعه ، پژوهش و گام های راسخ در جهت دست یابی به اهداف کاربردی می باشد.

ما براین باوریم که با تحقیق و پژوهش می توان در راستای سلامت تولید در جامعه پام های سازنده برداشت.

برای اولین بار در ایران شرکت فن آوران افق پاک نیک، عضو مجمع تشکلهای دانش بنیان و عضو انجمن ملی ارگانیک ایران، موفق به طراحی و ساخت دستگاه های صنعتی دائم کار بایونیک که جاذب اتیلن و گازهای آلوده دیگر در سالن های نگه دارنده محصولات کشاورزی و صنایع غذایی و دستگاه اتیلن ژنراتور برای رنگ آوری هر چه بهتر محصولات کشاورزی و ازن ژنراتور که جایگزین مناسب کلر در استخرها، فرماین منسوخ شده در صنعت مرغداری و دامداری و کارخانجات مواد غذایی و به طور کلی کاهش cip (بار میکروبی) موجود در محصولات کشاورزی و گلخانه ها با ارتقای کیفیت و ارزش افزوده بالاتر شده است و گام سازنده ای در سالم سازی صنایع کشاورزی و غذایی برداشته است.

دستگاه های نام برده مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیا و استانداردهای جهانی طراحی و در اختیار صاحبان مشاغل مرتبط قرار گرفته اند. گارانتی و خدمات پس از فروش و سرویس دهی سریع و مناسب با فاصله زمانی کم ضامن حرکت بی وقفه و پویایی تولید شده است.

 

خدمات پس از فروش

شرکت فن آوران افق پاک نیک افتخار این را دارد که کلیه محصولات تولیدی خود را که شامل دستگاه بایونیک،دستگاه ازن ژنراتور ،دستگاه اتیلن ژنراتور و دستگاه اتیرایپ را برای یک سال ضمانت سلامت کالا و برای ده سال خدمات پس از فروش را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.
خواهشمند است در صورت نیاز با شماره های ذکر شده و ایمیل شرکت که در صفحه تماس با ما ذکر شده است تماس حاصل نمایید.